Про компанію

Броварська м’ясна компанія

Головний принцип компанії - контроль якості протягом всього процесу відгодівлі. Це дозволяє гарантувати споживачеві безпеку продукту, що випускається.

Українське підприємство ТОВ " Броварська м’ясна компанія ", створене у 2015 році основним напрямком діяльності якого є «Відгодівля свиней».

Будівництво першого виробничого корпусу на 2000 голів свиней завершилося ще наприкінці 2014 року, а в липні 2015 року підприємство отримало першу партію свиней.

На свинофермі організоване сучасне високотехнологічне вирощування свиней з урахуванням кращого світового досвіду. Електроніка контролює стан повітря, температуру, вологість, автоматично дотримується режим годування тварин. Працездатність свиноферми забезпечують кваліфіковані спеціалісти, які дотримуються жорсткого санітарно-пропускного режиму.

Найсуворіше ветеринарне спостереження ведеться за кожною твариною. На нашій свинофермі свині отримують виключно натуральні і збалансовані корми. У кормі для свиней немає хімічних добавок та генетично модифікованих продуктів.

Інформація для покупця
  1. "Броварська м’ясна компанія" пропонує до продажу свиней вагою не менше 95 кг.
  2. Всі свині вакциновані. На кожну партію (кількість голів) видається ветеринарне свідоцтво районної державної ветеринарної медицини та реестраційне свідоцтво свиней.
  3. З кожним покупцем підписується договір купівлі-продажу тварин, в якому вказується кількість голів, (завчасно яку було індивідуально та усно оговорено), ціна, умови постачання.
  4. Розрахунок безготівковий з попередньою оплатою в розмірі не менше 50% від загальної вартості договору, протягом 5 днів з часу укладеного договору.
  5. Остаточний розрахунок за товар здійснюється в день відвантаження тварин.
  6. Доставка товару до місцезнаходження покупця здійснюється за його власний рахунок.