Броварська м’ясна компанія

Main img

Головний принцип компанії – контроль якості протягом всього процесу відгодівлі. Це дозволяє гарантувати споживачеві безпеку продукту, що випускається.

Українське підприємство ТОВ ” Броварська м’ясна компанія “, створене у 2015 році основним напрямком діяльності якого є «Відгодівля свиней».

Будівництво першого виробничого корпусу на 2000 голів свиней завершилося ще наприкінці 2014 року, а в липні 2015 року підприємство отримало першу партію свиней.

На свинофермі організоване сучасне високотехнологічне вирощування свиней з урахуванням кращого світового досвіду. Електроніка контролює стан повітря, температуру, вологість, автоматично дотримується режим годування тварин.

Працездатність свиноферми забезпечують кваліфіковані спеціалісти, які дотримуються жорсткого санітарно-пропускного режиму.

Найсуворіше ветеринарне спостереження ведеться за кожною твариною. На нашій свинофермі свині отримують виключно натуральні і збалансовані корми. У кормі для свиней немає хімічних добавок та генетично модифікованих продуктів.

З 2018 року було прийнято рішення розширювати сферу діяльності компанії. Вибір пав на розведення та вирощування кролів. Ропочалось масштабне будівництво кролекомплексу на 600 голів маточного поголів`я, та прогнозованою кількість 2000 голів на забій щомісяця. З 2020 року компанія швидкими темпами виходить на прогнозовані показники. За рахунок ретельно підібраної гібридної породи кролів та ідеально збалансованого харчування ТОВ «Броварська м`ясна компанія» має змогу розраховувати на якісний натуральний продукт вже найбличим часом.